Articles

Miley in Prague ???

28. prosince 2009 v 15:25 | ^Sheila^
Miley bude 3.6.2010 vystupovat v O2 aréně!!!
Lístky budou v předprodeji od poloviny nového roku.
Miley uvedla ''Tento rok jsem Českou republiku nestihla,příští rok se tam určitě podívám.''
Bylo by to opravdu krásný kdyby Mil přijela do Prahy ... Asi si začnu šetřit peníze xD

New puppy !

19. prosince 2009 v 9:21 | ^Sheila^

Hojte jsem tu pořád ještě já ... Ale i tak přidám nějaké novinky...

Koluje totiž informace, že si Mil pořídila štěně německého ovčáka =o) A jménem se inspirovala u Liama... "Mate" tak totiž Liamovi říká ... Doufám, že se s ním co nejdřív objeví...


New Mileyworld Messege(Paris)

14. prosince 2009 v 18:19 | Messie
Poslední den v Paříži, ve městě nejromantičtější a nejkrásnější na světě, a navíc tu sněží! Ach můj Bože! Jsem tak vděčná! Byl to nádherný výlet. Děkuji Vám, všem mým fanouškům, kteří mi dovolili jet sem, a děkuji Ti Francie, že mi dáváš tolik lásky:) Ty jsi nejlepší!

Top 25 Soundtracks

13. prosince 2009 v 19:19 | Messie
Mám tu top 25 soundtracků!=) Je tam HM, HM 2 a HM:TM!Gratuluji

ABC Family

13. prosince 2009 v 13:29 | Messie

Miley se objeví na ABC Family, kde se budou ukazovat i nové ukázky z The Last Song :) Už se moc těším. + ještě jedna novinka. Informovala jsem Vás o ukázkách z backstage Wonder Tour v obchodě Walmart pro lidi, je možné, že vše bude uděláno na DVD :)) Tak uvidíme jaké další informace se objeví..;-)Most Searched for in Teen Vogue in 2009

12. prosince 2009 v 16:39 | Messie

1. Kristen Stewart
2. Emma Watson
3. Taylor Lautner
4. Lauren Conrad
5. Selena Gomez
6. Robert Pattinson
7. Taylor Momsen
8. Miley Cyrus
9. Whitney Port
10. Vanessa Hudgens

(iheartcyrus)

Miley Cyrus To Release Next Album In Year 2010

11. prosince 2009 v 18:19 | Messie
Disney hvězdička Miley Cyrus oznámila, že její čtvrté studiové album vyjde příští rok. Potvrdila, že už začal psát písně na CD a zároveň v Londýně na svém turné po Velké Británii,bylo nahrávání a byla potvrzena píseň "Robot",o které řekla, že je o tom, že se snaží být jiná a ne o tom, co lidé chtějí, aby byla.

Také potvrdil,že si vezmu přestávku v kariéře aby objevila novou hudbu, protože cítí, že nemůže najít hudbu, kterou by milovala a řekla, že se někdy cítí jako GaGa a jindy jako Mick Jagger.

Top Artists of The Year 2009

11. prosince 2009 v 17:59 | Messie

1. Taylor Swift
2. Beyonce
3. Lady Gaga
4. The Black Eyed Peas
5. Miley Cyrus
6. Kenye West
7. Britney Spears
8. T.I.
9. Nickelback
10. P!nk

love-cyrus

Mil je Diskvalifikována!

11. prosince 2009 v 17:40 | Messie

Pamatujete když jsem vám psala že je Miley nominována na cenu GRAMMY?!Písničku The Climb
diskvalifikovali a dali místo ni Karen O and the Kids s písní All Is Love!Je to hrozné!Pisnička od Miley totiž dostala méně hlasů.Snad to Miley výjde přiště x(!

Premiéra The last song v ČR!

7. prosince 2009 v 16:40 | Messie
Máme pravděpodobný datum kdy bude v ČR premiéra filmu THE LAST SONG!Pramiéra by měla být
24.6.2010!Sice je to za dlouho,ale to uteče!Moc se těším na fotky z premiéry v Americe!A nemůžese dočkat ani na červen!!Moooc se těším a doufám že vy taky!

New MileyWorld Messeges

6. prosince 2009 v 15:40 | MessieAhoj lidi! Měla jsme se skvěle na svém turné v USA!Setkala jsem se s tolik úžasnými fanoušky a s některými báječnými lidmi z Get Ur Good On! Část z turné, které mi opravdu chybí je, že jsem každý den před show dělala rozhovory!Každý druhý si stále o mě vymýšlí něco nového, a abych byl upřímná, někdy mě to opravdu bolí. Ale žiju svůj sen a užívám si to a nemůže mě to srazit na zem! Jedna věc, kterou chci objasnit, je, že jsem slyšela drby, že jsem se snažil vstoupit do klubu v Miami, což je zcela nepravdivé. Drby říkají, že jsem šla na párty dospělých'.Jaký idiot mohl takovou věc vymyslet.Mám tolik přátel na turné, kteří jsou tak úžasní! Když show končí, jdeme do hotelu a pak jsme celý den u bazénu! Nenechám mé fanoušky věřit lžím! Vždycky vám budu říkat pravdu!Všechny vás miluju!

Miley ztratil se jí pejsek?!Nebo ho jen pomáhala hledat?!

5. prosince 2009 v 20:59 | Messie
Nejspíš se ji ztratila Sopjii!Nebo snad jen pomáhala hledat?!Kdo víí??Ale nakonec se našla takže všichni byli rádi!!


German Yahoo's Top Ten

5. prosince 2009 v 15:49 | Messie
Miley se umístila na 3. místě na vyhledávači Yahoo!(Německý) jako nejvíce vyhledávaná ženská celebrita:o) Super Gratuluju!! :o)


01. Lady Gaga
02. Heidi Klum
03. Miley Cyrus
04. Rihanna
05. Emma Watson
06. Britney Spears
07. Sarah Connor
08. Vanessa Hudgens
09. Giulia Siegel
10. Ashley Tisdale


Nominace na Grammy

5. prosince 2009 v 15:39 | Messie
-Myslím že takhle ječet bude
hodně z vás když Miley Vyhraje!


Páni!Miley byla nominována na ceny Grammy s písničkou The Climb!Moc jí gratuluju!!:-*


Best Song Written For Motion Picture, Television Or Other Visual Media:

The Climb (From Hannah Montana: The Movie)
Decode (From Twilight)
Jai Ho (From Slumdog Millionaire)
Once In A Lifetime (From Cadillac Records)
The Wrestler (From The Wrestler)

Shopping In London (4.12. 2009)

5. prosince 2009 v 15:09 | Messie
Miley Byla s jedním ze svých tanečníků,nakupovat v Londýně!Určitě se oba bavily a koupily si kávu!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hannah Montana Wins Bafta Awards

3. prosince 2009 v 16:30 | Messie
Více než 425 000 dětí hlasovalo v letošním BAFTA Kids' Vote v EA British Academy Children's Awards. Hannah Montana vyhrála v obou kategorí - jak televizní tak filmové.


Knížka na rok 2010

29. listopadu 2009 v 12:09 | Messie
Takže na internetu jsem našla diář na rok 2010 s hannou Montanou.Najdete tam udajně plno testů,tipů,rad,atd..Takže milovníci Hanny a Miley šup do nějakého obchodu a kupte si tento diářek.Newím ale jestli bude někde otevřeno když je neděle :-D

Loves Thanksgiving

28. listopadu 2009 v 11:49 | Messie


Miley Cyrus je fanouškem díkuvzdání.A to nejen proto ,že se v ten den roku 1992 narodila.Zpěvačka a herečka miluje jídlo na této dovolené v Tenessee - Řekla,že miluje jižní soudy:"Jsem jižní holka.Miluju tam jídlo.V loňském roce jsme Den Díkuvzdání oslavili tady v Los Angeles ..ale to prostě není ono.Radši oslavuju doma.A moc děkuji celému mému týmumže mi to tento rok splnili."

News Miley Cyrus&Max Azria

28. listopadu 2009 v 11:39 | Messie

Speciální nové kousky z kolekce se objeví v pátek 27.listopadu!Bude to i mnohem levnější než normálně,ale jen tento den!

Rovněž dne 28.listopadu.Miley zobrazí fanouškům výsledky z tour 09 navíc ukáže pozadí a exluzivní materiály,styling,typy od Miley na make-up!Bude to od 14:00 do 17:00 .. Navíc její CD The Time Of Our Lives se bude prodávat jen za 5$ !!

Wal-Mart

28. listopadu 2009 v 11:09 | Messie
V sobotu - 28.11. zve Wal-Mart všechny fanoušky Miley Cyrus na exkluivní promítání představení z roku 2009, koncertů z Tour a také exklusivní záběry ze zákulisí a módní tipy od stylistky a maskéra, kteří jezdí na Turné. ,,Fanoušci budou mít možnost sledovat nové exklusivní záběry jejich oblíbené hvězdy na pódiu a také za zákulisím," řekl Dottie Mattison - víceprezident obchodu Wal-Mart.imagebam.com

Miley Not Recognized in NY

26. listopadu 2009 v 16:09 | Messie
Mladá senzace Miley Cyrus byla šokována, když zjistila, že někteří Američané neví, kdo je. Když přišla Miley s kamarádem do Pop Burger na East 58th Street a objednala si, prodavač požádal o její jméno k označení pořadí. Miley prudce odpověděla: ,,To myslíte vážně? Vy mě neznáte? Jsem Miley Cyrus." Prodavač jistě neměl tušení kdo to byl a tak v klídku projel kreditní kartu se jménem a pokrčil rameny: ,,To je hezké. Zde jsou vaše objednávky. Přeji hezký den."

'My Dog Changed My Life'

25. listopadu 2009 v 17:19 | Messie
Miley Cyrus odhalila magazínu M,jak jí její štěně Sophie změnila život: ,,Mám sedm koní,rybičky, a já nevím kolik kuřat.Mít psa , ale změnilo můj život k lepšímu.To mě naučilo k zodpovědnosti a lásce"

,,Upřímě řečeno,jsem nerada když jsem oddělena od svých psů.Nechci aby moje štěnata zapomněla na svou maminku,která jsem!Když jsem v hotelu který neumožnujě mazlíčky skusím prosit abych se knim mohla alespon přitulit"

,,Je to opravdi těžké usnout,když moji psi nejsou se mno v posteli!Na jedné straně spí Shitzu a Loco a na druhé straně Sophii která má ráda i spaní na čele!"

,,Psi nemají skryté agendy, víš, co myslím?Nehledají nic jiného než mou lásku.Psi se mě drželi i když jsem nebyla Hannah Montana.Jsou nejlepšími přáteli a jejich láska je upřímná a hluboká"


Zdroj 4you:

I Was Bullied By Big Tough Girls

24. listopadu 2009 v 18:09 | Messie

by Shmeen! DesingMiley odhalila sve emoce okolo šikany v jeji knize Miles To Go.'Nikdy jsem neřekla mim rodičum o šikaně.Někdy jsem se snažila hájit sám. Někdy jsem se omluvala.Někdy jsem šla pryč.
Vždycky jsem se cítila sama.Ale v noci se mi o tom zdal desivy sen o ni a o sikane v jidelne.Mileyin smutek se stupnoval na novou uroven.Dalsi podobne situace postricili Miley dal.
Byla jsem tak vyděšená, že jsem to řekla kamarádcez Roztleskávaček po telefonu.Mám přeskočit oběd? Mam si sebou vzit láhev s kečupem a připravit se na bitvu? Bylo to jako zvláštní poskola specialne o dívce kterou tam zmláti.
Ale namísto happyendu s povznášejícími zprávami o překonání úzkostí, tato cast skončila a zbytek svého život jsem byla jako dvanáct-rok-starý poustevník, bez přátel a sama ..
Po tomo prislo mnoho konkursu z důvodu donuceni neměla jsem zatim jeste pohodlí mezi Roztleskávačkami.Začala jsem chodit ven s některými staršími dětmi a snažila sem na to nemyslet ale terorizujici dívky me nadale davali spatne casy každý den.
Nenáviděla jsem školu.Nikdy jsem se neobrátila zády kdyz jsem otevirala mou skříňku, aniž bych věděla kdo jiný je v hale.Nikdy jsem neváhal mezi třídami nebo poškol. Pokaždé, když jsem šla na záchod nebo pěšky za roh šla jsem na okraji.Necitila jsem se bezpečně.'

WOW!Tak to bych nečekala že Miley byla šikanována!


Happy Birthday Miley!

23. listopadu 2009 v 17:19 | Messie
Dneska 23.Listopadu slaví narozeniny mladá popová senzace Miley Cyrus!Tímto bych jí chtěla popřát určitě i s fanoušky,mnoho štěstí,zdraví,aby vydala další super songy,které prorazí do hitparády,štěstí v lásce a to co si sama přeje.Miley oslaví 17nácté narozeniny.Doufám že Miley zůstane takovou skromnou holkou jako do teď a že nebude zapomínat na své fanoušky kteří ji tolik podporují.
MILEY TODLE TI ZA MĚ A ZA TVÉ FANOUŠKY PŘEJI,VŠECHNO NEJLEPŠÍ A UŽIJ SI TENTO DEN!


Miley obdržela ocenení za 200 000 kopií ,prodaného CD Breakout v Anglii!

22. listopadu 2009 v 9:49 | Messie
Během dne 14.2., Miley obdržela cenu za své nejnovější album "Breakout".Miley to tam moooc sluší!!!Moc se mi líbí to tričko a ty kraťasy!Vskutku, bylo prodáno více než 200 000 kopií svého alba ve Velké Británii! Miley GRATULUJEME!

free image host free image host free image host free image host free image host

Zdroj 4you:
 
 

Reklama